To content (skip navigation)

Nasza kadra

Dyrektor mgr Waldemar Jednoróg

Założyciel szkoły. Absolwent PSM II st. w Poznaniu oraz Poznańskiej Akademii Muzycznej im. I.J.Padarewskiego na Wydziale Instrumentalnym. Jest laureatem konkursów akordeonowych, konkursów kompozytorskich oraz uczestnikiem kursów mistrzowskich, pedagoggicznych i managerskich. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

mgr Magdalena Łyskawa - Grabowska - Wicedyrektor YSM w Kaliszu

Nauczyciel w programach Robii ,Szkraby i Muzyka, Dźwiękoludki oraz FK w YSM w Turku i Kaliszu. Jest absolwentką PSM II st. w Koninie na wydziale rytmiki oraz WSP w Bydgoszczy kierunek Wychowanie Muzyczne. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

Maksymilian Sulżyński - nauczyciel Gitary klasycznej i Gitary elektrycznej

Anna Walczak - nauczyciel śpiewu

mgr Agata Wierzbicka 

 Nauczycielka w programach Robbi oraz Szkraby i Muzyka w YSM Kalisz. Absolwentka PSM I i II Stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu Klasa oraz Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu - Wydział Pedagogiczno - Artystyczny (Kalisz) Kierunek Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Posiada certyfikat YAMAHA Education.

 

mgr Maciej Pietryk

Absolwent Szkoły Muzycznej II st. w Koninie w klasie gitary oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy. Nauczyciel w programie: Gitara Klasyczna, Gitara Elektryczna, Gitara Basowa.Posiada certyfikat Yamaha Education.

mgr Joanna Pławińska - nauczyciel skrzypiec 

 

mgr Jakub Nozewski - nauczyciel perkusji